Sklep wędkarskiwędkipilkerysklep
wędkarski
wyszukaj
  
Strona główna  |  Aktualności  |  Rejestracja  |  Regulamin  |  Kontakt Zaloguj się    Koszyk    Zamówienie  
ZAPROSZENIE DOSTAWCÓW

POSZUKUJEMY INWESTORA

DARMOWE REJSY NA POŁOWY MORSKIE

PRODUKTY - WYSYŁKA GRATIS !!!!!

KONCENTRAT ZANĘTOWY WODNIK

SUPER RABATY I PROMOCJE

WĘDKI

  DRAGON

    DESTINY

    TEAM DRAGON

    TEAM DRAGON SILVER EDITION

    THYTAN

    ULTIMA

    MILLENIUM HD

  KONGER

  MIKADO

  OKUMA

  UGLY STIK

  JAXON

KOŁOWROTKI

SPRZĘT PODLODOWY

ŻYŁKI

PLECIONKI

SILNIKI ELEKTRYCZNE SHAKESPEARE

ELEKTRONICZNE SYGNALIZATORY BRAŃ

ECHOSONDY

PONTONY

SYSTEMY DORSZOWE

PILKERY

PODBIERAKI

SIATKI

GŁÓWKI JIGOWE

HACZYKI

KOTWICZKI

WOBLERY / BŁYSTKI

FOTELE WĘDKARSKIE

KRZESŁA

ŁÓŻKA KARPIOWE

POKROWCE / PARASOLE

AKCESORIA

ODZIEŻ WĘDKARSKA

PUDEŁKA WĘDKARSKIE/TUBY

SKRZYNKI WĘDKARSKIE

ZANĘTY NATURALNE

TORBY / PLECAKI

WÓZKI WĘDKARSKIE

WYPRAWY MORSKIE

POŁÓW MORSKI\STANICE WĘDKARSKIE

wędki
ULTIMA Spinn ALPS Ti   ULTIMA Spinn ALPS Ti
DRAGON ULTIMA SPINN ALPS Ti NOWOŚĆ !!!!
24 miesiące gwarancji producetna-najlepszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce
W blankach wędzisk ULTIMA zastosowane zostały następujące maty japońskiej firmy Toray:
grafit wysokomodułowy 62 mln PSI, jako podstawowy materiał konstrukcyjny;
tzw. grafit space grade 80 mln PSI w tych obszarach blanków, gdzie ważne było obniżenie wagi i zwiększenie dynamiki;
grafit o podwyższonej sztywności 40 mln w warstwach zewnętrznych;
grafit wytrzymałościowy 30 mln PSI w rdzeniu i środkowej części blanku.
Komponenty wykończeniowe serii ULTIMA to:
przelotki Alps Titanium Sic;
uchwyt kołowrotka Fuji VSS;
portugalski korek klasy AAA (Extra Premium);
omotki Gudebrod.
1-3 to Grupa trzech lekkich, dwuczęściowych wędzisk spinningowych o dość szybkiej akcji, przeznaczonych do połowu takich gatunków ryb jak: pstrąg potokowy, okoń, kleń, jaź, boleń. Zakres stosowanych przynęt: gumy: 5–10 cm na główkach 3–15 g, woblery: 4–7 cm, obrotówki: nr 1–3, wahadłówki: 5–15 g
4-5 to Dwa długie, dwuczęściowe wędziska spinningowe o bardzo szybkiej akcji, przeznaczone do połowu takich gatunków ryb jak: szczupak, sandacz, troć, boleń. Zakres stosowanych przynęt: gumy: 8–15 cm na główkach 10–35 g, woblery: 6–12 cm, obrotówki: nr 3–5, wahadłówki: 12–35 g

6-7 toSolidne, jednoczęściowe wędzisko castingowe o umiarkowanie szybkiej akcji, przeznaczone do wszystkich największych i bardzo ciężkich przynęt szczupakowych. Zakres stosowanych przynęt: gumy: 20–25 cm na główkach 35–50 g, woblery: 14–20 cm

Nasi wędkarze zaczęli doceniać zalety wędek o jednoczęściowej konstrukcji i specjalnie dla nich przygotowaliśmy spinningi w kilku nowych seriach. Model pod kołowrotek ze stałą szpulą (2,13m do 56g) powinien zdobyć serca „koguciarzy” i wędkarzy stosujących zwykły kołowrotek do łowienia średnimi jerkami.
Drugie wędzisko (1,98m do 80g) to mocny kij castingowy, idealny do średnich i większych jerków.
Czym wyróżnia się seria ULTIMA? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na komponenty.
Po raz pierwszy wprowadzamy wędziska uzbrojone w przelotki firmy ALPS. To firma, która jest już bardzo popularna za granicą i której pozycja cały czas rośnie. Wyroby sygnowane znakiem ALPS konkurują z dobrym skutkiem z renomowanymi japońskimi producentami komponentów do zbrojenia wędzisk. Jesteśmy przekonani, że już niedługo ta nazwa będzie w naszym kraju równie popularna jak „FUJI”. My poszliśmy na całość i wszystkie wędziska ULTIMA otrzymały tytanowe ramki przelotek, które są niesamowicie lekkie i odporne na przeciążenia i odkształcenia. Bardzo ładnie prezentuje się uchwyt FUJI VSS. Zastosowaliśmy tu połączenie korka i tuby węglowej.
Po przykręceniu kołowrotka zestaw doskonale leży w ręku i całość jest bardzo wygodna. Docenicie to po wielogodzinnym spinningowaniu. Dolnik został zakończony gałką wyważającą wędzisko i chroniącą je przed uszkodzeniem. Takie rozwiązanie jest także wygodne kiedy musimy odłożyć wędzisko w trudnym terenie. A blanki? No cóż. Wędzisko ULTIMA trzeba po prostu wziąć do ręki. Nie zdradzimy wszystkiego. Więcej szczegółów już niebawem w nowym katalogu i na naszej stronie www.

Dostępny od: 498,00 zł

DRAGON THYTAN CLASSIC PILK   DRAGON THYTAN CLASSIC PILK
Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie Dobry Sprzęt. Seria Dragon Thytan to wędziska, którymi łowi się z przyjemnością. Smukłe, lekkie blanki o szybkiej akcji, wzmocnienia Ti Mesh w miejscach narażonych na największe obciążenie przy rzucie i holu, doskonałe przelotki i ciekawa stylistyka łączą się w obraz nowoczesnego, dopracowanego sprzętu. Wszystkie zaliczyliśmy do kategorii PRO GUIDE - o każdym z nich można powiedzieć, że dysponuje tzw. nadmiarem mocy i jest ponadprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne
Przepiękne, lekkie i smukłe wędziska dorszowe, do pilkerów i ciężkiego jiga

Dostępny od: 156,00 zł

DRAGON THYTAN BALTIC BOAT   DRAGON THYTAN BALTIC BOAT
Dobry projekt, dobry materiał i precyzyjne wykonanie dają w efekcie Dobry Sprzęt. Seria Dragon Thytan to wędziska, którymi łowi się z przyjemnością. Smukłe, lekkie blanki o szybkiej akcji, wzmocnienia Ti Mesh w miejscach narażonych na największe obciążenie przy rzucie i holu, doskonałe przelotki i ciekawa stylistyka łączą się w obraz nowoczesnego, dopracowanego sprzętu. Wszystkie zaliczyliśmy do kategorii PRO GUIDE - o każdym z nich można powiedzieć, że dysponuje tzw. nadmiarem mocy i jest ponadprzeciętnie odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Kolekcja wędzisk pilkerowych pokrywających swoimi parametrami potrzeby wędkarzy morskich łowiących nie tylko w Bałtyku, ale także w duńskich cieśninach czy norweskich fiordach.

Dostępny od: 194,00 zł

TEAM DRAGON SIVER EDITION CAST   TEAM DRAGON SIVER EDITION CAST
TEAM DRAGON SIVER EDITION CAST
NOWOŚĆ NA ROK 2008 !!!
Dwa lekkie wędziska castingowe uzbrojone w przelotki i uchwyt FUJI. Średnioszybka akcja, płynne ugięcie i doskonała dynamika wyrzutu przynęty we współpracy z multiplikatorami.
Grupa pięciu krótkich (6'6'' i 7'0'') wędzisk castingowych, przeznaczonych do łowienia szerokim spektrum przynęt, od 4 do 35 gramów. Akcja szybka, ugięcie progresywne.
Szczupakowe klasyki w wersji cast. Dwa kije o najbardziej chyba uniwersalnej długości 2.60 m i szybkiej akcji, połączonej z progresywnym ugięciem. Model 14- 35 g przeznaczony do jigowania dużymi gumami (mocny dolnik o relatywnie dużej zbieżności), drugie wędzisko (21-50 g) przewidziane głównie do połowu średnimi i dużymi woblerami (bardzo płynna praca podczas wyrzutu przynęty)

Dostępny od: 0,00 zł

TEAM DRAGON SILVER EDITION SPINN   TEAM DRAGON SILVER EDITION SPINN
NOWOŚĆ NA ROK 2008 !!!
Ciekawa seria spinningów o typowo szczytowym ugięciu. Znajdują się wśród nich zarówno modele klasycznie szczupakowe, sandaczowy kij do połowu na gumę lub koguta z opadu, jak i wędzisko z powodzeniem nadające się na pomorską wyprawę trociową. Wszystkie kije uzbrojone w przelotki i uchwyty FUJI. Trzy krótkie, siedmiostopowe spinningi do połowu sandaczy i szczupaków. Szybka akcja i płynna praca, znakomita dynamika wyrzutu przynęty. Uwagę zwraca przepięknie wykonany uchwyt ze stopu aluminium.
Spinningi szczupakowe o uniwersalnej długości 2.60 m, szybkiej akcji i progresywnym ugięciu. Lżejsze wędzisko (35 g) przeznaczone głównie do jigowania dużymi gumami (mocny dolnik o relatywnie dużej zbieżności), drugi model (50 g) przewidziany przede wszystkim do średnich i dużych woblerów (bardzo płynna praca podczas wyrzutu przynęty).

Dostępny od: 237,49 zł

TEAM DRAGON SILVER EDITION PILK CAST   TEAM DRAGON SILVER EDITION PILK CAST
TEAM DRAGON SILVER EDITION PILK CAST
NOWOŚĆ NA ROK 2008 !!!
Jest to oferta pięciu wędzisk pilkerowych z niższymi przelotkami i uchwytem typu cast, z tzw. cynglem, przygotowana dla zwolenników multiplikatorów. Za rok planowane są jeszcze mocniejsze modele.

Dostępny od: 193,74 zł

TEAM DRAGON SILVER EDITION CATFISH   TEAM DRAGON SILVER EDITION CATFISH
TEAM DRAGON SILVER EDITION CATFISH
Znakomite wędziska na wielkie SUMY i inne "potwory", wspaniałe kije dla mistrzów i miłośników wędkarstwa rzutowego.

Dostępny od: 362,49 zł

TEAM DRAGON SILVER EDITION QUIVER   TEAM DRAGON SILVER EDITION QUIVER
TEAM DRAGON przygotował znakomite QUIVERY stanowią one prawdziwy ewenement na tle całego rynku wędkarskiego.

Zastosowano optymalnie dobrany materiał w postaci mieszanek grafitu o zadanych z góry para-metrach wytrzymałościowych i sztywno-ścio-wych. Blanki wędzisk wykonano w tech-no-logii multiwarstwowej, z pre-pregów o obniżonej zawartości żywicy epoksydowej, co w konsekwencji zaowocowało idealną dynamiką przy zachowaniu zmniejszonej masy wędzisk. Postawiliśmy na sprawdzoną konstrukcję IM8, uzupełnianą tam gdzie to było niezbędne włóknami o sztywności 62 mln i 80 mln PSI.
Wykorzystując aktywne wspomaganie komputerowe z wyjątkową precyzją opracowaliśmy sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek na blanku, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon - pierścienie przelotek klasy SiC, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie "limited stretch", nie starzejący się lakier epoksydowy do omotek. Końcowy efekt to lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie imitującej aluminium - nic dodać, nic ująć. Testy rzutowe i praktyczne tylko potwierdziły pierwsze wrażenie. Czułość, pewność holu, znakomite ugięcie, nie brakuje niczego.

Dostępny od: 237,49 zł

TEAM DRAGON SILVER EDITION FLOAT   TEAM DRAGON SILVER EDITION FLOAT
TEAM DRAGON przygotował znakomite wędziska odległościowe stanowią prawdziwy ewenement na tle całego rynku wędkarskiego.
To rodzina znakomicie opracowanych kijów gruntowych, przy konstrukcji których uwzględniono uwagi najlepszych ekspertów od łowienia gruntowego oraz wszystkie wnioski jakie stanowią owoc postępu na tym polu w obrębie ostatnich czterech lat.
Zastosowano optymalnie dobrany materiał w postaci mieszanek grafitu o zadanych z góry para-metrach wytrzymałościowych i sztywno-ścio-wych. Blanki wędzisk wykonano w tech-no-logii multiwarstwowej, z pre-pregów o obniżonej zawartości żywicy epoksydowej, co w konsekwencji zaowocowało idealną dynamiką przy zachowaniu zmniejszonej masy wędzisk. Postawiliśmy na sprawdzoną konstrukcję IM8, uzupełnianą tam gdzie to było niezbędne włóknami o sztywności 62 mln i 80 mln PSI.
Wykorzystując aktywne wspomaganie komputerowe z wyjątkową precyzją opracowaliśmy sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek na blanku, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon - pierścienie przelotek klasy SiC, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie "limited stretch", nie starzejący się lakier epoksydowy do omotek. Końcowy efekt to lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie imitującej aluminium - nic dodać, nic ująć. Testy rzutowe i praktyczne tylko potwierdziły pierwsze wrażenie. Czułość, pewność holu, znakomite ugięcie, nie brakuje niczego

Dostępny od: 287,49 zł

wędki
Koszyk jest pusty
wędki
wędki

POLECAMY WYPRAWY MORSKIE NORWEGIA - LOFOTYBAŁTYK


wędki
wędki
wędki wędki wędki
wędki
wędki

POLECAMY PEŁNĄ OFERTĘ


MARKI DRAGONMARKI SHAKESPEARE


wędki
wędki
wędki wędki wędki
wędki
wędki

 


 


 TAAAAAKIE RYBY
ŁAPIE SIĘ NA
SPRZĘCIE KUPIONYM
W NASZYM SKLEPIE


 


 

wędki
wędki
wędki wędki wędki
wędki
wędki
wędki
wędki

Sklep wędkarski WEDKARSKI.EU  email: sklep@wedkarski.eu

IT.PStudio